ASPIAG
 
NOVINKY

Po intenzivním vývoji představujeme novou verzi systému Bacmed(R).

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE
Přihlašovací jméno: Heslo:


BACMED AST

O produktu

Bacmed AST

Automat analyzátor inhibičních zón BACMED 4i provádí analýzu antibiogramů, které odpovídají standardu provedení metodiky přípravy antibiogramu diskovou difuzní metodou podle Kirby-Bauerova testu. Analyzátor umožňuje nastavení analýzy podle   norem vybraného standardizačního institutu, jako je CLSI, EUCAST a podobně.   Výrobce garantuje kvalitu analýzy po splnění podmínek přípravy antibiogramu.

Funkční popis

6 vteřin precizní analýzy

Jen 6 vteřin stačí systému BACMED(R) G2 na průchod vzorku - od pořízení dokonale ostré fotografie až po interpretaci výsledků se zohledněním breakpointů a přirozených rezistencí.

 

Dokumentace "on the fly"

Tvorba dokumentace je automatickou součástí odečtu. Velká disková kapacita PC sestav standardně dodávaných se systémem BACMED(R) zaručuje dostatek místa na desítky let provozu bez nutnosti zálohování.

 

Výkonný hardware

Součástí dodávky je předinstalovaná sestava značky Dell s velkým LCD/LED panelem pro perfektní zobrazení nejjemnějších detailů.

Bacmed AST

 

Rychlé a přesné měření inhibičních zón.

Integrovaný 18 Megapixel APS-C CMOS senzor, 2D barcode reader (Data Matrix), osvětlení polem LED diod, vektorová analýza s přesností na 0.05 mm realizovaná za 50 milisekund.

 

Interpretace založená na standardu EUCAST, CLSI, nebo uživatelsky definovatelné sadě breakpointů.

Systém umožňuje definici více sad breakpointů s přiřazením priority. Odborný garant může vytvořit vlastní sadu s některými daty specifickými pro danou laboratoř, chybějící data se pak přebíraíj ze sad s nižší prioritou, například CLSI.

 

Obsluha jedním tlačítkem.

Celá meřící procedura se redukuje na vložení Petriho misky a kliknutí na tlačítko “read”. Čárový kód na misce
zajistí spojení s podklady potřebnými pro analýzu; Obvyklá délka celé této procedury je 6-8 vteřin.

 

Orientační kalkulace MIC.

Automatická kalkulace MIC nabízí další podklady pro navazující terapeutická rozhodnutí. Užitá kalkulační metoda byla schválena US-FDA 510(k) a kontolními mechnismy britské BSAC.

 

Obrazová dokumentace pro vědecké a forenzní účely.

Veškeré AST testy se ukladají nejen v databái ve formě výsledků, ale i obrazově v systému PACS. Dokumentace nenavyšuje čas potřebný k analýze.

Kromě režimu automatické dokumentace měřených vzorků je připraven i samostatný režim focení s vysokou kvalitou obrazu.